Obraz - JSEM ŠŤASTNÁ

Nový produkt

Můžeme být šťastní, ano!  Malba doplněna ARAGONITEM a RŮŽENÍNEM.

Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 50x50cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.

Dostupnost:

2 900,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Když člověk začne vnímat to, co má, co má kolem sebe, koho má kolem sebe, jaký má život.. pak si uvědomí, že je to neuvěřitelné bohatství. a teprve, když si to uvědomíme, co máme, pak nám může Vesmír seslat to, co si přejeme. protože uvidí, že dokážeme být vděční za to, co máme. Být tady a teď, to je to kouzlo. To je ten smysl, to je ta velká věda a zároveň taková jednoduchá věc. Pro málohoko ale ve skutečnosti je tak Jednoduchá. Spíš naopak.

Růženín je pro nás velkým učitelem bezpodmínečné lásky. Ve směru k sobě, ale i k druhým. Vyvolává v nás něžnost, lásku, celkově nás zjemňuje. Otevírá naše srdce a učí nás vidět kolem nás to krásné. UČÍ NÁS ODPOUŠTĚT.

Aragonit nás uzemňuje. čistí bloky a pomáhá s neklidem až zlostí.  umí v nás probudit trpělivost, toleranci a  podporuje nás v duchovním růstu. Zklidňuje naši nerovnováhu a pomáhá nám se ukotvit. 

Fialová - Červená zastupuje všechno pozemské a modrá spíše to nadpozemské či nebeské. Dualita se projevuje ve fialové, jako ženské (modrá) a mužské (červená). Tím spojuje fialová extrémy a představuje transformaci a změnu.

Žlutá vyzařuje světlo, teplo, je Sluncem. Působí velmi silně na náš intelekt, na mentální funkce a na myšlení. Podporuje abstraktní myšlení stejně jako obrazotvornost, posiluje naši schopnost koncentrace. Je ideální barvou k učení a učení se. Učení se.

Oranžová  zastupuje radost ze života. Je třeba přestat s hodnocením všeho druhu a začít akceptovat všechno tak, jak to je. Prostě akceptovat. Oranžová je v tomto ohledu schopna vykonat hotové zázraky. Podpora sexuality a kreativity

Hnědá je usedlá a snáší nás ze světa snů a fantazie opět zpět na zem. Hnědá nám pomáhá znovu se naučit praktickému myšlení a také je proměňovat v činy. Pomáhá nám zůstávat nohama na zemi.

Černá barva zesiluje všechny ostatní barvy, pokud je s nimi v kombinaci.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Obraz - JSEM ŠŤASTNÁ

Obraz - JSEM ŠŤASTNÁ

Můžeme být šťastní, ano!  Malba doplněna ARAGONITEM a RŮŽENÍNEM.

Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 50x50cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.