Obraz - PROTANČIT SE ŽIVOTEM

Nový produkt

Když si dovolíme prožít každou chvíli naplno.  Malba doplněna RŮŽENÍNEM.

Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 40x80cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

3 400,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Když člověk začne vnímat to, co má, co má kolem sebe, koho má kolem sebe, jaký má život.. pak si uvědomí, že je to neuvěřitelné bohatství. a teprve, když si to uvědomíme, co máme, pak nám může Vesmír seslat to, co si přejeme. protože uvidí, že dokážeme být vděční za to, co máme. Když si uvědomíme to bohatství v tom, že žijeme... že vůbec můžeme být tady na světe, zjistíme, že život můžeme protančit. Každou minutu si můžeme užít. Každou chvíli můžeme pocítit štěstí. Jen si to dovolit.

Růženín nás učí bezpodmínečné lásce k sobě samému i k druhým. Probouzí v nás něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Růženín nám otevírá srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. probouzí v nás důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. UČÍ NÁS ODPOUŠTĚT.

Modrá - Klid, mír, pokud člověk spočívá sám v sobě, propůjčuje mu tento stav jistou vyrovnanost, a tím opět poskytuje bezpečí. Výrazná víra a důvěra v sebe a Stvoření. Představuje komunikaci, slovní vyjadřování. Nejde jen o mluvu, ale o komunikaci na všech úrovních. Pomáhá spatřit věci opět tak, jak jsou... pravé světlo.

Zelená představuje přírodu, dobrý životní pocit na zelené louce, v lese nebo také na moři. povzbuzuje kreativitu v nás, jak čistě intuitivní, tak také vznikající silou myšlenek. Podporuje plodnost. Působí silně podpůrně při nových začátcích, opouštění starého a rozhlížení se po novém, při nezávislosti a lásce k pravdě.

Fialová - Červená zastupuje všechno pozemské a modrá spíše to nadpozemské či nebeské. Dualita se projevuje ve fialové, jako ženské (modrá) a mužské (červená). Tím spojuje fialová extrémy a představuje transformaci a změnu.

Žlutá vyzařuje světlo, teplo, je Sluncem. Působí velmi silně na náš intelekt, na mentální funkce a na myšlení. Podporuje abstraktní myšlení stejně jako obrazotvornost, posiluje naši schopnost koncentrace. Je ideální barvou k učení a učení se. Učení se.

Růžová má velmi mnoho společného s láskou a něžností. Přispívá ke schopnosti otevření srdce - lásce, přízni i soucitu (nikoli útrpnosti). Růžová probouzí potřebu tepla, citového tepla, podporuje intuici a přináší nám skvělý kontakt s naším vlastním citovým světem. Říká se, že růžová je skvělý prostředek proti strachu.

Černá barva zesiluje všechny ostatní barvy, pokud je s nimi v kombinaci.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Obraz - PROTANČIT SE ŽIVOTEM

Obraz - PROTANČIT SE ŽIVOTEM

Když si dovolíme prožít každou chvíli naplno.  Malba doplněna RŮŽENÍNEM.

Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 40x80cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.