Obraz - INTUICE

Nový produkt

Když najdeme klid, abychom se ponořili do sebe, vnímáme naplno naši intuici.

Malba doplněna růženínem. Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 40x40cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

2 400,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Ponoříme se do sebe, do svého nitra a máme úžasný prostor se spojit se svou intuicí, se svým vnitřním rádcem. Právě tady najdeme otázky na všechny naše odpovědi. Ne nikde venku. Ale v nás. Vnímejte svou intuici a radujte se z toho, že JSTE.

Růženín nás učí bezpodmínečné lásce k sobě samému i k druhým. Probouzí v nás něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Růženín nám otevírá srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. probouzí v nás důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. UČÍ NÁS ODPOUŠTĚT.

VÝZNAM BAREV

Modrá - Klid, mír, pokud člověk spočívá sám v sobě, propůjčuje mu tento stav jistou vyrovnanost, a tím opět poskytuje bezpečí. Výrazná víra a důvěra v sebe a Stvoření. Představuje komunikaci, slovní vyjadřování. Nejde jen o mluvu, ale o komunikaci na všech úrovních. Pomáhá spatřit věci opět tak, jak jsou... pravé světlo.

Zelená představuje přírodu, dobrý životní pocit na zelené louce, v lese nebo také na moři. povzbuzuje kreativitu v nás, jak čistě intuitivní, tak také vznikající silou myšlenek. Podporuje plodnost. Působí silně podpůrně při nových začátcích, opouštění starého a rozhlížení se po novém, při nezávislosti a lásce k pravdě.

Růžová má velmi mnoho společného s láskou a něžností. Přispívá ke schopnosti otevření srdce - lásce, přízni i soucitu (nikoli útrpnosti). Růžová probouzí potřebu tepla, citového tepla, podporuje intuici a přináší nám skvělý kontakt s naším vlastním citovým světem. Říká se, že růžová je skvělý prostředek proti strachu.

Červená je barvou síly. Aktivuje, povzbuzuje a probouzí v nás sílu, a aktivuje různé zóny našeho těla. Kde je obsaženo příliš mnoho klidu, tam vnáší červená pohyb. Dodává nám sílu překonat překážky a jít dál.

Žlutá vyzařuje světlo, teplo, je Sluncem. Působí velmi silně na náš intelekt, na mentální funkce a na myšlení. Podporuje abstraktní myšlení stejně jako obrazotvornost, posiluje naši schopnost koncentrace. Je ideální barvou k učení a učení se. Učení se.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Obraz - INTUICE

Obraz - INTUICE

Když najdeme klid, abychom se ponořili do sebe, vnímáme naplno naši intuici.

Malba doplněna růženínem. Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 40x40cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.