Obraz - VÍRA

Nový produkt

Malba doplněna JASPISEM KRAJINNÝM A RŮŽENÍNEM.

Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 30x80cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.

Dostupnost:

3 300,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Když máme víru, máme z poloviny vyhráno. Víra hory přenáší se říká a je to pravda. Věřte a bude líp. Věřte svým snům a za chvíli je budete žít. Věřte sobě a buďte štastní.
jaspis přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje nebezpečné touhy a rozmary, přivolává štěstí.
Růženín nás učí bezpodmínečné lásce k sobě samému i k druhým. Probouzí v nás něžnost, mírnost, zjemňuje ostré rysy našich myšlenek. Růženín nám otevírá srdeční čakru pro všechno dobré a krásné, co nás obklopuje. probouzí v nás důvěru a lásku ke všemu krásnému, tříbí cit, vnímavost k umění, oživuje naši fantazii, inspiraci a tvořivost. UČÍ NÁS ODPOUŠTĚT.

VÝZNAM BAREV:

Oranžová  zastupuje radost ze života. Je třeba přestat s hodnocením všeho druhu a začít akceptovat všechno tak, jak to je. Prostě akceptovat. Oranžová je v tomto ohledu schopna vykonat hotové zázraky. Podpora sexuality a kreativity

Červená je barvou síly. Aktivuje, povzbuzuje a probouzí v nás sílu, a aktivuje různé zóny našeho těla. Kde je obsaženo příliš mnoho klidu, tam vnáší červená pohyb. Dodává nám sílu překonat překážky a jít dál.

Žlutá vyzařuje světlo, teplo, je Sluncem. Působí velmi silně na náš intelekt, na mentální funkce a na myšlení. Podporuje abstraktní myšlení stejně jako obrazotvornost, posiluje naši schopnost koncentrace. Je ideální barvou k učení a učení se. Učení se.

Hnědá je usedlá a snáší nás ze světa snů a fantazie opět zpět na zem. Hnědá nám pomáhá znovu se naučit praktickému myšlení a také je proměňovat v činy. Pomáhá nám zůstávat nohama na zemi.

Černá barva zesiluje všechny ostatní barvy, pokud je s nimi v kombinaci.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Obraz - VÍRA

Obraz - VÍRA

Malba doplněna JASPISEM KRAJINNÝM A RŮŽENÍNEM.

Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 30x80cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.