Obraz - MYŠLENKY

Nový produkt

Kam soustředíme myšlnky, to roste. Malba doplněna ametystem.

Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 50x70cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.

1 Položka

Upozornění: poslední kus skladem!

4 300,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Srovnat si své myšlenky. Bedlivě si je vybírat a cíleně dávat do harmonie. Myšlenky jsou strůjcem. Myšlenky tvoří náš svět. Síla myšlenky je velká. Kam budeme naši mysl směřovat, To poroste. 

Achát je kamenem uzemnění a rovnováhy těla, mysli i ducha. Achát pomáhá člověku k lepšímu soustředění a stabilizaci všech energií. Jeho působení je pomalejší, zato o to silnější. Mnohonásobné vrstvy achátu nám pomáhají vynášet na světlo dosud ukryté informace. Achát nás vede k upřímnosti, pochopení souvislostí a přijímání sama sebe, pomáhá překonávat zahořklost  a zklamání. Achát nás povzbuzuje k tichému rozjímání a zužitkování životních zkušeností takovým způsobem, abychom se vyvarovali opakujících se chyb a šli cestou duchovního růstu a stability.


Modrá - Klid, mír, pokud člověk spočívá sám v sobě, propůjčuje mu tento stav jistou vyrovnanost, a tím opět poskytuje bezpečí. Výrazná víra a důvěra v sebe a Stvoření. Představuje komunikaci, slovní vyjadřování. Nejde jen o mluvu, ale o komunikaci na všech úrovních. Pomáhá spatřit věci opět tak, jak jsou... pravé světlo.

Fialová - Červená zastupuje všechno pozemské a modrá spíše to nadpozemské či nebeské. Dualita se projevuje ve fialové, jako ženské (modrá) a mužské (červená). Tím spojuje fialová extrémy a představuje transformaci a změnu.

Růžová má velmi mnoho společného s láskou a něžností. Přispívá ke schopnosti otevření srdce - lásce, přízni i soucitu (nikoli útrpnosti). Růžová probouzí potřebu tepla, citového tepla, podporuje intuici a přináší nám skvělý kontakt s naším vlastním citovým světem. Říká se, že růžová je skvělý prostředek proti strachu.

Zelená představuje přírodu, dobrý životní pocit na zelené louce, v lese nebo také na moři. povzbuzuje kreativitu v nás, jak čistě intuitivní, tak také vznikající silou myšlenek. Podporuje plodnost. Působí silně podpůrně při nových začátcích, opouštění starého a rozhlížení se po novém, při nezávislosti a lásce k pravdě.

Černá barva zesiluje všechny ostatní barvy, pokud je s nimi v kombinaci.

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Obraz - MYŠLENKY

Obraz - MYŠLENKY

Kam soustředíme myšlnky, to roste. Malba doplněna ametystem.

Malba akrylovými barvami na plátno o velikosti 50x70cm.

Pevné a kvalitní plátno natažené na dřevěném rámu, není nutné rámovat.