OBRAZY NA MÍRU jsou malovány pomocí energií Andělských, energií Elohim a hlavně energie nejmocnější a tou je Láska. Jsou to nádherné energie plné klidu a harmonie, které pomáhají navrátit se k sobě a svému vnitřnímu klidu.

Obrazy jsou již rozšířeny do různých zamí světa, Amerika, Hawai, Švýcarsko, Belgie, Slovensko, Německo, Španělsko, Amerika atd. Energie obrazů tak šíří světlo a radost do okolí. Pomáhá lidem najít pravou cestu životem, pochopit proč se vše děje a hlavně pochopit, že se vše děje z nějakého důvodu a v pravý čas. Každý obraz nese jinou energii, proto se nemůžou všechny obrazy líbit stejnou měrou, protože každý potřebujeme vyrovnat jiné energie a barvy v těle.

Mohu malovat i osobní andělské obrazy, na základě jména, příjmení a data narození. Obrazy pak nesou poselství přímo pro danou osobu, partnery, rodiny... energii světla lze zaměřit mnoha směry. Vše je jen na domluvě. Pomohou mu tak srovnat energie v těle, vyřešit jeho problémy, povedou ho jeho životní cestou.

Mohu namalovat obraz i přímo pro zjištění životního poslání. Takový obrázek pak pomůže člověku pochopit sebe sama, co je jeho cílem, jak se k němu dostat, co má v životě dělat, jaké je jeho poslání a smysl života.

Tyto obrazy je možno doplnit rozborem, zjistíme tak, co je důležité pro danou osobu, co jí obraz nese za konkrétní poselství. Všechny obrazy obsahují energetické vzorce, které chápe naše vyšší já, naše duše. Té je to vše hned jasné. Proto je nám u vnímaní obrazů krásně, příjemně, cítíme jejich působení a jejich sílu. Protože to něco v nás chápe, co obrazy chtějí říct a začíná nás to rozvibrovávat a dostat na tu správnou vlnu. I když většinou lidé nedokáží slovy popsat, co s nimi obrazy dělají.

V dnešní době je důležité přemýšlet pozitivně, dívat se do budoucna pozitivně, pochopit život jako takový a umět se usmívat. To všechno nám pomohou otevřít i obrazy, které promlouvají k našim duším a vedou nás správným směrem. Učí nás vyzařovat pozitivní vibrace a tím si přitahovat pozitivní věci kolem nás. Proto nám pomohou pochopit a třeba i vyřešit problémy třeba ve vztazích, nebo v práci, ale tím správným způsobem. Ať se jedná o opuštění partnera, nebo náhlé zlepšení našeho stávajícího vztahu, opuštění zaměstnání, nebo lepší postavení v práci.

Andělé a světelné bytosti nám prostě pomáhají zorganizovat náš život tak, abychom mohli žít v lásce a s klidem v duši. Potom budeme vyzařovat nádherné energie, které nám pomohou inspirovat lidi kolem nás, pomohou zlepšit celé vnímání světa a pomohou nám abychom my mohli pomoci Matce Zemi a nám samotným s životem tady. Na moje obrazy se můžete přijít  podívat do  Kavárny Jiný svět, Plachého 14, České Budějovice, kde mám stálou výstavu.

DOVOLTE SI BÝT ŠŤASTNÍ ... a pokud máte otázky, neváhejte se mne ptát :) proto jsem tu.... :)

Pokud máte zájem o andělský obraz na míru, pište na e-mail jana.roselli@gmail.com

DĚKUJI .... s láskou, Jani R.

cenik_AO_150316.jpg