O MÉ TVORBĚ

Andělský obraz je energetická malba vytvořená přímo pro danou situaci, člověka, firmu, dům atp. Má pozitivní vliv na Vaše problémy psychické, zdravotní, těžké životní situace. Pomáhá harmonizovat energie v těle. Samozřejmostí je navození pocitu radosti, spokojenosti a uvolnění. Jakmile je člověk uvolněný a šťastný, může se dál rozvíjet a radovat ze života. Má tvorba Vám pomáhá najít sebe samé a BÝT ve štěstí... 

OBRAZY – je možné vybírat z různých velikostí, obrazy tvořím na přání pro osoby, firmy, rodiny, prostředí, společenské události atp…

PORCELÁN – malování na jakýkoliv porcelánový podklad (hrnky, konvičky, talířky, misky, vázy atd.). Výrobky je možné používat v mikrovlnné troubě, ale nedoporučuji umývat v myčce na nádobí.

ŠPERKY – vyrábím autorské šperky – originály s použitím různých minerálů a různých možných materiálů (mosaz, cín, chirurgická ocel atp.). Taktéž vyrábím šperky s pomocí vytvořeného grafického tisku s námětem obrazů a zalévání do šperkových komponentů pomocí pryskyřice. Nedoporučuji se šperky koupání a dlouhodobé namáčení.

KARTY – karty jako pomocníci v každodenních otázkách, které se nám honí hlavou a s kterými občas potřebujeme pomoci. Pro tyto účely jsem vytvořila karty jako průvodce v tomto světě.

KALENDÁŘE A DIÁŘEstolní kalendáře a diáře vznikají každý rok z obrazů, které v předešlém roce vytvořím…..

MALBA NA LÁTKU maluji na látky (čelenky, tašky, polštářky atp.)a to vše ve spolupráci s mojí maminkou www.patchworkovysen.cz, která vše krásně dotvoří. Používám do maleb i kamínky Swarovski. Prát látky můžete v ruce a nebo v pračce na 30°C a lze i žehlit (pozor na kamínky).

OSTATNÍ – další možné výrobky, které nabízím na e-shopu jsou: pohlednice, psací bloky, dřevěné krabičky, dřevěné vítací destičky, dřevěné svícny, magnetky, malované dřevěné hodiny, papírové záložky, ručně vyráběná papírová blahopřání atd..

... za všechny krásné fotky mé tvorby ze srdce DĚKUJI ségrušce Pavlínce .... www.zivotvefotografii.cz